Felbermayr Transport- und Hebetechnik GmbH & Co KG

Szállítás | daru | állvány | gépmozgatás és telepítés

Felbermayr Transport- und Hebetechnik GmbH & Co KG
Landesstraße 11
5710 Kaprun
Ausztria
Tel.: +43 6582 90980
Fax: +43 5332 73712-302
e-mail: kaprun@felbermayr.cc
Felbermayr Logo
Az Ön kereséséhez sajnos nem találtunk hozzáillő válaszokat!
Icon BlueFelbermayr telephely
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteFelbermayr Konszern telephelyek
Kapcsolattartó személyOsztályTelefone-mail 
Robert Bauer Tirol területi vezető r.bauer@felbermayr.cc
Carina Egger Adminisztrátor c.egger@felbermayr.cc
Regina Arzberger Adminisztrátor r.arzberger@felbermayr.cc
Petra Schachner-Ziepl Adminisztrátor p.schachner@felbermayr.cc
Josef Hetzenauer Külszolgálat j.hetzenauer@felbermayr.cc
Michael Kranebitter Külszolgálat m.kranebitter@felbermayr.cc
Erich Rendl Külszolgálat e.rendl@felbermayr.cc
Philipp Lang Külszolgálat p.lang@felbermayr.cc
Andreas Swoboda Diszponálás a.swoboda@felbermayr.cc
Herbert Wiesinger Diszponálás h.wiesinger@felbermayr.cc
Wolfgang Lang Diszponálás w.lang@felbermayr.cc
Nadine Angerer Diszponálás n.angerer@felbermayr.cc

HOGYAN JUT EL HOZZÁNK

Gyorsan, egyszerűen és kényelmesen meg tudja tervezni hozzánk vezető útvonalát. Ehhez kérjük, hogy kövesse az alábbi lépéseket, és adja meg kiindulási pontját.



Vissza az áttekintéshez