Felbermayr Transport- und Hebetechnik GmbH & Co KG

Szállítás | daru | állvány | gépmozgatás és telepítés | raktározás

Felbermayr Transport- und Hebetechnik GmbH & Co KG
Hafnerstraße 207
8054 Graz
Ausztria
Tel.: +43 316 243030-0
Fax: +43 316 243030-399
e-mail: graz@felbermayr.cc
Felbermayr Logo
Az Ön kereséséhez sajnos nem találtunk hozzáillő válaszokat!
Icon BlueFelbermayr telephely
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteFelbermayr Konszern telephelyek
Kapcsolattartó személyOsztályTelefone-mail 
Prok. Konrad Vollmann Steiermarki üzemvezető, raktári osztályvezető k.vollmann@felbermayr.cc
Manfred Urdl Szállítási osztályvezető m.urdl@felbermayr.cc
Christian Graggl Állvány osztályvezető c.graggl@felbermayr.cc
Wolfgang Vogler Kézi be-/kivitel osztályvezető w.vogler@felbermayr.cc
Lucas Peter Daru osztályvezető l.peter@felbermayr.cc

HOGYAN JUT EL HOZZÁNK

Gyorsan, egyszerűen és kényelmesen meg tudja tervezni hozzánk vezető útvonalát. Ehhez kérjük, hogy kövesse az alábbi lépéseket, és adja meg kiindulási pontját.



Vissza az áttekintéshez