Felbermayr Romania S.R.L

Szállítás, daru | állvány | gépmozgatás és telepítés

Felbermayr Romania S.R.L
Mun. Sibiu, Str. Profesor Aurel Decei, Nr. 8, Sc. B, Et. 2, Ap. 30
550077 Judet Sibiu
Románia
Tel.: +40 369 733228
Fax: +40 369 446720
e-mail: office.sibiu@felbermayr.ro
Felbermayr Logo
Az Ön kereséséhez sajnos nem találtunk hozzáillő válaszokat!
Icon BlueFelbermayr telephely
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteFelbermayr Konszern telephelyek
Kapcsolattartó személyOsztályTelefone-mail 
Sorin Pop Külszolgálat daru, állvány, beszállítás s.pop@felbermayr.ro
Marius Tudose Szállítás külszolgálat m.tudose@felbermayr.ro
Thomas Quandel Külszolgálat daru, állvány, beszállítás t.quandel@felbermayr.ro
Frank Domuradt Külszolgálat daru, állvány, beszállítás f.domuradt@felbermayr.ro
Marius Lisenchi Külszolgálat daru, állvány, beszállítás m.lisenchi@felbermayr.ro
Dumitru Ghelase Daru külszolgálat, Állvány külszolgálat d.ghelase@felbermayr.ro

HOGYAN JUT EL HOZZÁNK

Gyorsan, egyszerűen és kényelmesen meg tudja tervezni hozzánk vezető útvonalát. Ehhez kérjük, hogy kövesse az alábbi lépéseket, és adja meg kiindulási pontját.



Vissza az áttekintéshez