Felbermayr Romania S.R.L

Szállítás, daru | állvány | gépmozgatás és telepítés

Felbermayr Romania S.R.L
Sat Dragomiresti Deal, Com. Dragomiresti Vale, Str. Gabriela, nr 13
0077096 Judet Ilfov
Románia
Tel.: +40 318 600330
Fax: +40 318 600331
e-mail: bukarest@felbermayr.ro
Felbermayr Logo
Az Ön kereséséhez sajnos nem találtunk hozzáillő válaszokat!
Icon BlueFelbermayr telephely
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteFelbermayr Konszern telephelyek
Kapcsolattartó személyOsztályTelefone-mail 
Christian Krieger Cégvezető c.krieger@felbermayr.ro
Ing. Marius Tudose Szállítás külszolgálat +40 726 122193 m.tudose@felbermayr.ro
Ing. Gabriel Puscoiu Daru külszolgálat +40 730 550275 g.puscoiu@felbermayr.ro
Daniel Stan Daru külszolgálat +40 722 492523 d.stan@felbermayr.ro
Dragos Voicu Beszállítás külszolgálat +40 722 589486 v.costin@felbermayr.ro
Daniel Istrate Állvány külszolgálat +40 735 012536 d.istrate@felbermayr.ro
Sorin Pop Külszolgálat daru, állvány, beszállítás +40 722 600387 s.pop@felbermayr.ro

HOGYAN JUT EL HOZZÁNK

Gyorsan, egyszerűen és kényelmesen meg tudja tervezni hozzánk vezető útvonalát. Ehhez kérjük, hogy kövesse az alábbi lépéseket, és adja meg kiindulási pontját.



Vissza az áttekintéshez