Felbermayr Deutschland GmbH

Daru | állvány | géptelepítés

Felbermayr Deutschland GmbH
Nickerner Weg 8
01257 Drezda
Németország
Tel.: +49 351 795748-0
Fax: +49 351 795748-19
e-mail: dresden@felbermayr.cc
Felbermayr Logo
Az Ön kereséséhez sajnos nem találtunk hozzáillő válaszokat!
Icon BlueFelbermayr telephely
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteFelbermayr Konszern telephelyek
Kapcsolattartó személyOsztályTelefone-mail 
Lothar Fleischer Területi vezető – Lausitz régió l.fleischer@felbermayr.cc
Dipl.-Ing. (BA) Enrico Bräuer Területi vezető – Lausitz régió e.braeuer@felbermayr.cc
Dipl.-Ing. (TU) Jörg Raschke Daru, állvány vezető j.raschke@felbermayr.cc
Mathias Flacke Diszponálás/műszaki Külszolgálat m.flacke@felbermayr.cc
Heiko Rees Műszaki külszolgálat h.rees@felbermayr.cc
Bodo Patzig Műszaki külszolgálat b.patzig@felbermayr.cc
Richard Henker Állvány diszponálás r.henker@felbermayr.cc

HOGYAN JUT EL HOZZÁNK

Gyorsan, egyszerűen és kényelmesen meg tudja tervezni hozzánk vezető útvonalát. Ehhez kérjük, hogy kövesse az alábbi lépéseket, és adja meg kiindulási pontját.



Vissza az áttekintéshez