Felbermayr Deutschland GmbH

Daru | állvány | géptelepítés

Felbermayr Deutschland GmbH
Löbauer Straße 65b
02625 Bautzen
Németország
Tel.: +49 3591 2796-0
Fax: +49 3591 2796-20
e-mail: bautzen@felbermayr.cc
Felbermayr Logo
Az Ön kereséséhez sajnos nem találtunk hozzáillő válaszokat!
Icon BlueFelbermayr telephely
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteFelbermayr Konszern telephelyek
Kapcsolattartó személyOsztályTelefone-mail 
Lothar Fleischer Területi vezető – Lausitz régió l.fleischer@felbermayr.cc
Dipl. Ing. (BA) Enrico Bräuer Területi vezető – Lausitz régió e.braeuer@felbermayr.cc
Daniel Knothe Daru diszponálás d.knothe@felbermayr.cc
Richard Henker Állvány diszponálás r.henker@felbermayr.cc
Uwe Günther Műszaki külszolgálat u.guenther@felbermayr.cc
Peter Venn Műszaki külszolgálat p.venn@felbermayr.cc
Gerd Riedel Műszaki külszolgálat/diszponálás g.riedel@felbermayr.cc

HOGYAN JUT EL HOZZÁNK

Gyorsan, egyszerűen és kényelmesen meg tudja tervezni hozzánk vezető útvonalát. Ehhez kérjük, hogy kövesse az alábbi lépéseket, és adja meg kiindulási pontját.



Vissza az áttekintéshez