Felbermayr Bau GmbH & Co KG

Hulladékgazdálkodás

Felbermayr Bau GmbH & Co KG
Machstraße 7
4600 Wels
Ausztria
Tel.: +43 7242 695-146
Fax: +43 7242 695-9146
e-mail: abfallwirtschaft@felbermayr.cc
Felbermayr Logo
Az Ön kereséséhez sajnos nem találtunk hozzáillő válaszokat!
Icon BlueFelbermayr telephely
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteFelbermayr Konszern telephelyek
Kapcsolattartó személyOsztályTelefone-mail 
Dipl.-HTL-Ing. Wolfgang Pühringer Hulladékgazdálkodás vezetés +43 7242 695-163 w.puehringer@felbermayr.cc
Thomas Sillipp Diszpó és értékesítés környezetvédelem és erőforrások, szivattyú technológia +43 7242 695-107 t.sillipp@felbermayr.cc
Angela Pavic Diszpó vezetés +43 7242 695-128 a.pavic@felbermayr.cc
Günter Zehetmair Értéekesítés vezető +43 7242 695-146 g.zehetmair@felbermayr.cc
Elisabeth Waltenberger Számlázás vezetése +43 7242 695-108 e.waltenberger@felbermayr.cc
Nina Feichtenschlager Számlázás +43 7242 695-208 n.feichtenschlager@felbermayr.cc
Roland Sandler, M.Sc. Üzemvezetőség +43 7242 695-101 r.sandler@felbermayr.cc
Sonja Kitzmüller, M.Sc. Projektmenedzsment/vásári szolgáltatások asszisztenciája +43 664 600957707 s.kitzmueller@felbermayr.cc
Manuel Marijanovic Üzletkötési asszisztencia +43 7242 695-162 m.marijanovic@felbermayr.cc

HOGYAN JUT EL HOZZÁNK

Gyorsan, egyszerűen és kényelmesen meg tudja tervezni hozzánk vezető útvonalát. Ehhez kérjük, hogy kövesse az alábbi lépéseket, és adja meg kiindulási pontját.



Vissza az áttekintéshez