Bau-Trans Kft.

Túlsúlyos és túlméretes szállítás | multimodális szállítás | géptelepítés | mobil daruk | állványok és targoncák

Bau-Trans Kft.
Rozália park 6
2051 Biatorbágy
Magyarország
Tel.: +36 23 312300
Fax: +36 23 312611
e-mail: office@bautrans.hu
Bau-Trans Logo
Az Ön kereséséhez sajnos nem találtunk hozzáillő válaszokat!
Icon BlueFelbermayr telephely
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteFelbermayr Konszern telephelyek
Kapcsolattartó személyOsztályTelefone-mail 
Christoph Nüßler ügyvezetés c.nuessler@bautrans.cc
Czibik András Cégvezető +36 23 312 300 a.czibik@bautrans.hu
Nagy Gabriella Vezetői asszisztens +36 23 806 328 g.nagy@bautrans.hu
Városi László Termelési vezető +36 23 806 305 l.varosi@bautrans.hu
Tarsoly László Értékesítő fuvarozás +36 20 349 4920 l.tarsoly@bautrans.hu
Molnár Tibor Diszponens közút +36 23 806 308 t.molnar@bautrans.hu
Balog Eszter Engedélyek, diszponens közút +36 23 806 325 e.balog@bautrans.hu
Bódi Gergely Diszponens közút +36 23 806 301 g.bodi@bautrans.hu
Fülöp Ibolya Adminisztrátor +36 23 806 302 i.fulop@bautrans.hu
Juhász Tamás Értékesítő emeléstechnika +36 20 402 3453 t.juhasz1@bautrans.hu
Poesz Dániel Logisztikai ügyintéző emeléstechnika +36 20 467 1422 d.poesz@bautrans.hu
Paulik Zoltán Műszaki vezető +36 20 420 7184 z.paulik@bautrans.hu
Lantos Brigitta Könyvelő +36 23 806 309 b.lantos@bautrans.hu
Sági Kinga Könyvelő +36 23 806 321 k.sagi@bautrans.hu
Bodor Ferenc Informatikus +36 23 806 311 f.bodor@bautrans.hu

HOGYAN JUT EL HOZZÁNK

Gyorsan, egyszerűen és kényelmesen meg tudja tervezni hozzánk vezető útvonalát. Ehhez kérjük, hogy kövesse az alábbi lépéseket, és adja meg kiindulási pontját.



Vissza az áttekintéshez