Bau-Trans Kft.

Túlsúlyos és túlméretes szállítás | multimodális szállítás | géptelepítés | mobil daruk | állványok és targoncák

Bau-Trans Kft.
Rozália park 6
2051 Biatorbágy
Magyarország
Tel.: +36 23 312300
Fax: +36 23 312611
e-mail: office@bautrans.hu
Bau-Trans Logo
Az Ön kereséséhez sajnos nem találtunk hozzáillő válaszokat!
Icon BlueFelbermayr telephely
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteFelbermayr Konszern telephelyek
Kapcsolattartó személyOsztályTelefone-mail 
Christoph Nüßler ügyvezetés c.nuessler@bautrans.cc
Czibik András Cégvezető a.czibik@bautrans.hu
Nagy Gabriella Vezetői asszisztens gabi.nagy@bautrans.hu
Városi László Termelési vezető l.varosi@bautrans.hu
Tarsoly László Értékesítő fuvarozás l.tarsoly@bautrans.hu
Molnár Tibor Diszponens közút t.molnar@bautrans.hu
Balog Eszter Engedélyek, diszponens közút e.balog@bautrans.hu
Bódi Gergely Diszponens közút g.bodi@bautrans.hu
Fülöp Ibolya Adminisztrátor i.fulop@bautrans.hu
Juhász Tamás Értékesítő emeléstechnika t.juhasz1@bautrans.hu
Piriti Edina Logisztikai ügyintéző emeléstechnika e.piriti@bautrans.hu
Paulik Zoltán Műszaki vezető z.paulik@bautrans.hu
Lantos Brigitta Könyvelő b.lantos@bautrans.hu
Juhász Tamás Könyvelő t.juhasz@bautrans.hu
Bodor Ferenc Informatikus f.bodor@bautrans.hu

HOGYAN JUT EL HOZZÁNK

Gyorsan, egyszerűen és kényelmesen meg tudja tervezni hozzánk vezető útvonalát. Ehhez kérjük, hogy kövesse az alábbi lépéseket, és adja meg kiindulási pontját.



Vissza az áttekintéshez