Bau-Trans GmbH

Túlsúlyos és túlméretes szállítás | multimodális szállítás | géptelepítés | mobil daruk | állványok és targoncák

Bau-Trans GmbH
Bundesstraße 130
6923 Lauterach
Ausztria
Tel.: +43 5574 6773-0
Fax: +43 5574 6773-539
e-mail: office@bautrans.cc
Bau-Trans Logo
Az Ön kereséséhez sajnos nem találtunk hozzáillő válaszokat!
Icon BlueFelbermayr telephely
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteFelbermayr Konszern telephelyek
Kapcsolattartó személyOsztályTelefone-mail 
Christoph Nüßler ügyvezetés +43 5574 6773-520 c.nuessler@bautrans.cc
Wolfgang Schellerer ügyvezetés w.schellerer@felbermayr.cc
Josef Ammann Szállításvezető j.ammann@bautrans.cc
Dagmar Steiner Fuvarértékesítés vezető d.steiner@bautrans.cc
Markus Meusburger Fuvardiszponálás osztályvezető m.meusburger@bautrans.cc
Jürgen Stütler Emelőgépek osztályvezető j.stuetler@bautrans.cc
Hans Hoffellner Állványkölcsönzés és targoncakölcsönzés értékesítése h.hoffellner@bautrans.cc
Elvis Bilgeri Darukölcsönzés, szerelési logisztika értékesítés vezető e.bilgeri@bautrans.cc

HOGYAN JUT EL HOZZÁNK

Gyorsan, egyszerűen és kényelmesen meg tudja tervezni hozzánk vezető útvonalát. Ehhez kérjük, hogy kövesse az alábbi lépéseket, és adja meg kiindulási pontját.



Vissza az áttekintéshez