Bau-Trans GmbH

Túlsúlyos és túlméretes szállítás | multimodális szállítás | géptelepítés | mobil daruk | állványok és targoncák

Bau-Trans GmbH
Bundesstraße 130
6923 Lauterach
Ausztria
Tel.: +43 5574 6773-0
Fax: +43 5574 6773-539
e-mail: office@­bautrans.cc
Az Ön kereséséhez sajnos nem találtunk hozzáillő válaszokat!
Icon Blue Felbermayr telephely
Icon Default Icon Blue Red Icon Red Icon Green Icon Green White Felbermayr Konszern telephelyek
Kapcsolattartó személy Funkció Telefon e-mail  
Christoph Nüßler ügyvezetés +43 5574 6773-520 c.nuessler@­bautrans.cc
Wolfgang Schellerer ügyvezetés w.schellerer@­felbermayr.cc
Josef Ammann Szállításvezető j.ammann@­bautrans.cc
Jürgen Stütler Emelőgépek osztályvezető j.stuetler@­bautrans.cc
Elvis Bilgeri Darukölcsönzés, szerelési logisztika értékesítés vezető e.bilgeri@­bautrans.cc
Hans Hoffellner Állványkölcsönzés és targoncakölcsönzés értékesítése h.hoffellner@­bautrans.cc
Dagmar Steiner Fuvarértékesítés vezető d.steiner@­bautrans.cc
Markus Meusburger Túlsúlyos fuvar vezető m.meusburger@­bautrans.cc

HOGYAN JUT EL HOZZÁNK

Gyorsan, egyszerűen és kényelmesen meg tudja tervezni hozzánk vezető útvonalát. Ehhez kérjük, hogy kövesse az alábbi lépéseket, és adja meg kiindulási pontját.



Vissza az áttekintéshez